Váš košík je prázdný

Přihlášení

TOPlist

Obchodní podmínky Filatelie Petr Sova
FS4

Obchodní podmínky

Prodejce:
 
Petr Sova
Gerská 26
323 00  Plzeň
IČ: 187 25 511

Provozovna/prodejna
Tylova 34 Plzeň
 

Vztahy mezi prodávajícím a kupujícím se řídí těmito obchodními podmínkami. Vztahy neupravené těmito obchodními podmínkami se řídí platnými zákony ČR, zejména zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, Zákonem na ochranu spotřebitele č. 634/1992 Sb. a Obchodním zákoníkem č. 513/1991 Sb ve znění příslušných novel.

Při zpracování osobních údajů a důvěrností naše společnost dbá o dodržování nejpřísnějších norem zabezpečení v souladu se zákonem č.101/2000Sb. o ochraně osobních údajů v aktuálním znění.

Objednávka kupujícího je považována za návrh kupní smlouvy a kupní smlouva se považuje za uzavřenou označením objednávky v internetovém obchodě za "Přijatou".

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případě, že zboží již není v okamžiku vyskladňování objednávky dostupné. Prodávající je povinen informovat kupujícího emailem o stavu vychystané objednávky s uvedením chybějících či upravených položek objednávky. Pokud není objednávka vychystána zcela v souladu s požadavkem kupujícího, může kupující od kupní smlouvy do 24.00 hodin po odeslání  emailu odstoupit.

Způsob dodání a platby

Objednávky jsou zasílány doporučeně prostřednictvím České pošty. Podle zvoleného způsobu úhrady, hmotnosti případně velikosti zásilky je stanovena cena poštovného a balného.

Platba předem na účet

  • Poštovné a balné při hmotnosti zásilky do 1kg  50,- Kč.
  • Poštovné a balné při hmotnosti zásilky od 1kg  do 5kg nebo u objemnějších zásilek 90,- Kč.
  • Poštovné a balné při hmotnosti zásilky nad 5kg nebo u objemnějších zásilek 150,- Kč.

Zboží bude odesláno nejpozději následující pracovní den po přijetí platby na účet. Vaši platbu očekáváme do 10ti dnů, poté bude Vaše objednávka stornována.

Platba při převzetí - dobírka

  • Poštovné a balné při hmotnosti zásilky do 1kg  115,- Kč. (50,-Kč poštovné a balné + 65,-Kč doběrečné).
  • Poštovné a balné při hmotnosti zásilky od 1kg do 5kg nebo u objemnějších zásilek 155,- Kč. (90,-Kč poštovné a balné + 65,-Kč doběrečné).
  • Poštovné a balné při hmotnosti zásilky nad 5kg nebo u objemnějších zásilek 215,- Kč. (150,-Kč poštovné a balné + 65,-Kč doběrečné).

Zboží bude odesláno nejpozději následující pracovní den po potvrzení objednávky (informační email s informací o změně stavu objednávky na "potvrzená").

Platba při převzetí - osobní odběr

  • Poštovné ani balné není účtováno.

Zboží bude připraveno k převzetí následující pracovní den po potvrzení objednávky (informační email s informací o změně stavu objednávky na "potvrzená") v kamenném obchodě na adrese: Tylova 34, Plzeň. Zboží bude nachystáno k vyzvednutí po dobu 10ti dnů, poté bude Vaše objednávka stornována.

Dopravné a balné zdarma

  • Vpřípadě že cena objednávky přesáhne 1000,- Kč nebude účtováno dopravné a balné. Platí pouze v případě dodání v ČR.

Vrácení zboží

Podmínky vrácení zboží.

Zakoupené zboží je možné vrátit do 14 dnů po jeho obdržení  a to bez udání důvodu. Zboží  je  nutné  vrátit  nepoužité a to bez nejmenších známek opotřebení nebo použití, v originálním neotevřeném obalu. Bude li zboží jevit známky použití nebo poškození obalu, bude po předchozím upozornění a domluvě vrácena pouze odpovídající část ceny. V případě vážného poškození zboží nebude vrácení možné. Vrácení zboží  oznamte nejpozději v den  jeho odeslání na email info@filateliesova.cz . Do emailu uveďte  číslo účtu, kam mají být  peníze za zboží poukázány. Zboží zasílejte pouze doporučeně, nezasílejte jej na dobírku, takové zboží nebude přijato a bude Vám vráceno zpět. Rozhodující pro uznání lhůty jsou  datum  Vašeho převzetí zboží a datum Vašeho odeslání zboží na poště k vrácení. V případě dodržení všech podmínek, Vám bude do 10 dnů částka odpovídající kupní ceně vráceného zboží převedena na účet. Peníze je možné vracet pouze na účet.

Registrace

Provozovatel Eshopu Filateliesova.cz - Petr Sova IČ: 187 25 511,  je ve znění zákona o puncovnictví je registrován u Puncovního úřadu pod číslem 12122 - viz. seznam registrovaných subjektů

Aktuální tabulka puncovních značek - viz. Puncovní úřad

 


O prodejci
Kontakt
Sběratelské centrum Plzeň - Tylova 34 | mobil:+420 603 821 902